Kısırlık için dua, hamile kalabilmek için

Daha önce kısırlık konusunda tedavisel titreşimler dagıtan talisman örnegi vermiştim, şimdide bu konuda çok etkili özel ayetlerden kombine edilmiş dua veriyorum, bu sıkıntı ile karşıkarşıya olan arkadaşlarımız inşallah bu dua hayrına derman bulurlar..

Bu duaları gerek okumak gerekse orjinal harfleri ile temiz bir kagıda safran misk amber ile yazarak cavi ile tütsülemek gerekir..

Hergün sabah saatlerinde, 33 kere Süphanallah dedikten sonra akabinde yine 33 kere ''Huvallahul halikul - bariy-ul musavviru lehum'esma ul husna yusebbihu lehu ma fiyssemavati vel'ardı. Ve huvel'aziyzulhakiymu''
33 kere Elhamdülillah diyoruz ve arkasından 33 kere ''İz nada rabbehu nidaen hafiyya, Kale rabbi innı vehenel azmü minnı veştealer ra'sü şeybev ve lem eküm bi düaike rabbi şekıyya, Ve innı hıftül mevaliye miv veraı ve kanetimraetı akıran feheb lı mil ledünke veliyya, Yerisüni ve yerisü min ali ya'kube vec'alhü rabbi radıyya..
33 kere Allahuekber diyoruz ve 33 kere Festecebna lehu ve vehebna lehu yahya ve aslahna lehu zevceh innehüm kanu yüsariune fil hayrati ve yed'unena rağabev ve raheba ve kanu lena haşiıyn..

Daha sonra 99'kere Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık esmaları okunur.. Bu işlem 7-21-27 gün boyunca tekrar edilir..

Erkek kişinin üzerinde yazıp taşıması gerek ayet

 

Not : ayetler eklenti şeklinde oldugu için buraya eklenemedi ayetleri ve tılsımları görüntülemek için aşağıda ki linke tıklayınız

 

http://www.kontejyan.com/ozel-dualar/2123-anne-olabilmek-hamile-kalabilmek-icin-en-etkili-dua-yontemi.html 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !